dil7
444 4 089 0532 460 3829 info@ tahincioglunakliyat.com.tr
Nil BOLÜKBAŞ

O kadar çok firmayla görüştüm ki kafam ambale olmuştu, en sonunda Tahincioğlu nakliyata karar kıldım. İyi ki de öyle yapmışım. Sabah erkenden gelip acayip bir hızla işe koyuldular. Gayet düzgün çalıştılar, herşeyi kalın kalın paketlediler. Çok teşekkür ederim.

Onur AYTEKİN

Tahincioglu nakliyat Cuma gunu tasima isimizde yardimci oldu. Mehmet Bey başta olmak uzere tum ekip arkadaslari islerini cok iyi biliyorlar. Soyledikleri saatte geldiler, islerini hizli ve temiz bir sekilde bitirdiler. Daha ucuza is yapan firmalar var ama uzulmek ve gece yarisina kadar tasinmayi beklemek istemiyorsaniz, bu arkadaslari tavsiye ederim. Uce bese bakmayin, isinizi saglama alin. Bende burdaki yorumlar sebebi ile bu firma ile calistim. Hekese Gönül Rahatlığıyla Tavsiye Ediyorum

Hakan Birsen

Gayet hızlı ve titiz bir taşıma yaptılar hiçbir eşyada ne bir çizik ne bir hasar meydana geldi. Buradan taşınmamda yardımcı olan bütün tahincioğlu Şti. Personellerine çok teşekkür ederim.. Gönül rahatlığı ile evinizi eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.