444 40 89 0532 460 3829 info@tahincioglunakliyat.com.tr
loader

İstanbul Ofis Taşıma

Günümüzün hareketli ekonomik yaşamı ofis veya şirketlerin farklı noktalardan taşınma sürecini beraber beraberinde getiriyor. Bu bağlamda ofis taşıma hizmetlerinin son derece önemli ve dikkat gerektiren bir çalışma olduğu elbette hepimizin malumudur.  Çünkü bu tarz nakliyat faaliyetlerinde oldukça değerli bilgisayarlar ve teknolojik cihazların şehir içi veya şehirler arasında taşınmaları söz konusu olabiliyor.

Ofis Taşıma Hizmeti

Söz gelimi fuarlar bu açıdan önemli bir örnek teşkil etmektedir. Özellikle teknoloji fuarları gibi organizasyonlara her yıl çeşitli illerden hatta yurt dışından pek çok cihaz taşınarak burada sergileniyor. Dolayısıyla pahalı olduğu kadar hassas bu cihazların teknik şartnamelere uygun taşınmaları ve hasar görmemeleri hayati önem taşıyor. Uluslararası standartlarda ofis ve büro taşımacılığı yapan firmamız sizlerin bu alanda ortaya çıkan taleplerini profesyonel düzeyde karşılamaktan gurur duyacaktır.

istanbul ofis taşıma

İstanbul'da Ofis Eşya Taşıma Firması

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce teknolojik ve mekanik cihaz transferinde göstermiş olduğumuz başarılı ve hasarsız çalışmalarımız sayesinde yerli ve yabancı çok sayıda şirketin hizmetini gerçekleştiren firmamız ofis taşımacılığında zirveyi zorlamaktadır. İlkelerinden hiçbir şekilde ödün vermeyen kuruluşumuz prensipli çalışması ve disipliniyle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmanın ne derecede önemli olduğunun bilinci içerisinde hareket ediyor.

Bu çerçevede firmamız bünyesinde elektromekanik cihazların sökümü ve tekrar kurulumunun uzman personelimiz tarafından yapıldığını hemen belirtelim. Aynı zamanda taşıdığımız eşyanın fuarlar gibi seyyar bir bölgeye indirilmesi veya birkaç gün önce gelinmesi durumunda eşyalarınızı standartlara uygun depolarımızda muhafaza edebiliyoruz.

ofis taşıma firması

İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Şirket veya ofislerin çok yüksek katlı iş merkezlerinde bulunmasını hiç dert etmeyiniz. Eğer şirketinizin bulunduğu yük taşımacılığı yapılabilecek bir asansör yoksa devreye 14. kata kadar yük indirme ve yükleme yapan kapasiteli asansörlü araçlarımız giriyor. Dış cepheden gerçekleştirilen bu işlem malzemelerin son derece güven içerisinde araçlara alınmasını sağlıyor.

Lütfen işyeri, şirket, büro veya ofis taşımacılığı ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere iletmekten çekinmeyiniz. 7/24 esasına göre açık bulunan telefonlarımızdan veya e posta adreslerimizden ödeme kolaylıkları ve uygun fiyatlar hakkında sormak istediklerinizi aktarabilirsiniz.  Arayın görüşelim, ayrıcalıklı ofis taşımacılığı hizmeti firmamızdan alınır.