444 40 89 0532 460 3829 info@tahincioglunakliyat.com.tr
loader

Evden Eve Nakliyat Tahincioğlu

Gelişen teknoloji ile birlikte artık evden eve nakliyat çalışmalarında da yenilikler görülmekte. Bu doğrultuda kendini hızlı bir şekilde geliştirerek sunmuş olduğu hizmetlerini en üst seviyeye çıkaran İstanbul nakliyat firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimi ile yanınızda olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Taşınma sürecini son derece hızlandıran yüksek kapasiteli asansörlü araçlarımızla gerçekleştirmiş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerinde esas aldığımız tek prensip mutlak surette müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Şehirler arası ve şehir içi nakliyat faaliyetimiz sırasında göstermiş olduğunuz hassasiyet nedeniyle sayın müşterilerimizin taktirini kazanmayı bilen kuruluşumuz halen sürdürdüğü tüm çalışmalarında aynı titizliği istisnasız bir şekilde devam ettirmektedir.

istanbul eşya nakliye firması

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Modern taşımacılık anlayışıyla geliştirdiğimiz tüm hizmetlerimizle eşyalarınızın hasarsız bir şekilde nakit edilmesini sağlayan evden eve nakliyat Firmamız;

  • Asansörlü taşıma hizmeti
  • Yüksek kapasiteli araçlar
  • Ofis veya iş yeri taşımacılığı
  • Eşya depolama
  • Şehirler arası ve şehir içi taşımacılık

Gibi her biri son derece çağdaş şartlarda gerçekleşen hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Profesyonel bir mantıkla işini kaliteli bir şekilde takip eden firmamız en önemli referansın müşterilerimiz tarafından oluşturulduğunu gayet iyi bilmektedir. Şehir içi veya şehir dışı taşımacılık alanında uzmanlaşan kuruluşumuz İstanbul evden eve nakliyat sektörünün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Dolayısıyla vermiş olduğumuz hizmetler uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde sizlere sunulmaktadır.

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat Hizmetlerimizde Eşya Depolama Hizmeti Ayrıcalığı

Elbette eşyalarınızın her zaman direkt olarak bir yere indirilmesi söz konusu olmayabiliyor. Evden eve nakliyat olarak bu ihtiyacı göz önünde bulunduran firmamız modern koşullarda eşyalarınızın saklanabilmesi ve sizin istediğiniz zaman emanetten çıkarılarak belirteceğiniz adrese gönderilmesi mümkün olabilmektedir.

Bu noktada depolarımız da eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek rutubet önleyici sistemlerin bulunduğunu hemen hatırlatalım. ayrıca depolarımızda eşyalar konulmadan önce mutlaka temizlik yapılarak gerek zemine gerekse eşyaların üzerlerine ilave izolasyon malzemeleri ile yüksek koruma sağlanmaktadır. Çünkü eşyanın bekleme süresinin ne kadar olacağı önceden kestirilemeyebiliyor.

 

Lütfen uygun fiyatlar ve her türlü ödeme kolaylığının sağladığı çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri cevaplamak üzere telefonlarımız 7/24 açık bulundurulmaktadır.