444 40 89 0532 460 3829 info@tahincioglunakliyat.com.tr
loader

İstanbul Villa Taşımacılığı

Seçkin mimarisi ve özel yapısı ile villalar günümüzdeki iyi ayrıcalıklı yerini koruyor. Bu kapsamda villa taşımacılığının nakliyat sektörü açısından da oldukça özel bir yeri önemi bulunuyor. Çünkü normal bir konuta göre çok daha fazla nitelikli eşyanın bulunduğu villalar titiz ve hassas bir çalışma ile nakil edilmesi gereken yerlerdir.

Çağın gerekliliklerine uygun olarak modern taşımacılık ilkelerini prensip edinen kuruluşumuz bu alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm kalite standartlarını karşılayacak düzeyde olmaktan onur duyar. Bu bağlamda kısaca villa taşımacılığında olmazsa olmaz kurallarımızdan bahsedelim. Öncelikle eşyanın yeterli geleceği büyüklükte ve güçte araç tahsis edilebilmesini sağlayan fizibilite çalışması için eşyaları bizzat yerinde görüyoruz. Daha sonra mümkün olabilecek en uygun fiyatları sizlere sunan firmamız onayınızın ardından belirlenen gün ve saatte eşyaları almak üzere verilen adrese ulaşıyoruz.

istanbul villa taşımacılığı

İstanbul Profesyonel Villa Taşıma Firması

Her şeyden önce müşteri memnuniyetinin esas alındığı firmamızın prensipleri doğrultusunda villa taşımacılığını son derece modern bir hizmet anlayışıyla yürütüyoruz. Bu çerçevede birbirinden değerli eşyaların oldukça dikkatli bir şekilde taşınmasından tutunda, eşyaların indirileceği yerin hesaplamalarına kadar birçok algoritma firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri arasında yer alıyor.

Bu noktada şehir içi veya şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde aranılan kuruluş olan firmamızın eşya depolama, şirket veya ofis taşımacılığı gibi hassas çalışmalar için özellikle tercih edildiğini anti parantez belirtmiş olalım.

istanbul villa nakliyat firması

Villa Taşımacılığında Numaralandırma Sistemi Uyguluyoruz

Eşyanın hacim olarak büyük ve sayısal bakımdan çok olduğu villa taşımacılığında eşyanın indirileceği yerin önceden hesaplanması gerekiyor. Dolayısıyla belirli bir sistematik içerisinde eşyaların numaralandırılması gerek yükleme sırasında gerekse eşyanın indirilme sıralamasında hayati bir önem taşıyor. Çünkü ilk yükleme sırasında eşya belirli bir sıralama ve numaralandırma ile alınmadığında eşyanın taşınacağı yerde çok büyük bir karmaşa yaşanması söz konusudur.

Örneğin villanın zemin katında bulunması gereken bir eşyanın ikinci kata taşınması veya bu durumun tam tersi 2. katta bulunması gereken bir eşyanın ise zemin katta kalması gibi işlemin uzamasına neden olacak problemleri direkt olarak pas geçmiş oluyoruz. Lütfen cazip fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımız hakkında bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri cevaplamaktan onur duyarız.