444 40 89 0532 460 3829 info@tahincioglunakliyat.com.tr
loader

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Yük taşımacılığı günümüz şartlarında giderek artan oranda ihtiyaç duyulan bir sektör. Nüfusun kalabalıklaşmasıyla birlikte artış gösteren yük ve eşya nakil taleplerini profesyonel düzeyde karşılayan Asansörlü nakliyat firmamızı tercih ederek birçok ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Firması

Öncelikle son yıllarda oldukça yüksek potansiyelde kullanılan son model asansörlü araçlarımızın çalışmalarımız sırasında kullanıldığını hemen belirtelim. Şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık kurallarının sıkı şekilde uygulandığı prensipli çalışmalarımız neticesinde bizleri bu güne kadar tercih eden siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmak firmamızın en büyük gurur kaynağıdır.
istanbul asansörlü nakliyat

Eşya Depolama Hizmetlerimizde Bulunuyor

Hizmet çeşitliliği bakımından Asansörlü Nakliyat olarak firmamız birçok farklı çalışmayı bir
arada yürütmektedir. Sözgelimi;
  •  Asansörlü Nakliyat
  •  Eşya depolama
  •  Eşya sigortalama
  •  Büro ofis veya şirket tarzı Taşımacılık
  •  Fuar, kongre veya müzik organizasyonları
  •  Eşya paketleme ambalajlama (evden eve nakliyat hizmetlerinde)
  •  Şehirler arası veya şehir içi taşımacılık
  •  Fabrika, atölye veya benzeri yük taşımacılıkları
 
Gibi çok sayıda hizmetin bir arada sunulduğu komplike çalışmalarımız sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Dilerseniz aynı zamanda uluslararası standartlarda hazırladığımız depolarda eşyalarınızı muhafaza edilebildiğini ayrıca belirtmek isteriz. Depolarımız nem ve diğer farklı olumsuz koşullardan tamamıyla izole edilmiş olup eşyanın uzun süre saklanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.
tahincioglu asansörlü nakliyat

Asansörlü Ofis Taşıma İstanbul

Ayrıca şirket tarzı taşımacılıkta gerekli bilgi birikimine ve yeterli tecrübeye sahip firmamızı tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü birçok elektronik eşyanın söz konusu olduğundan bu tür taşımacılık faaliyetlerinde bilinçli bir nakil hayati önem taşır. Dolayısıyla profesyonel uzman kadrosu ile firmamız bu yönde gelişen taleplerinizi en üst düzeyde karşılayacağından firmamızı tercih ederek Çok doğru bir karar vermiş olacaksınız

Yük Taşımacılığında Asansörlü Nakliyat Ayrıcalıklı Hizmetleri

 

Elbette öncelikle taşınacak yükün mahiyetini belirlemek üzere nâkilin gerçekleştirildiği alana gelerek uygun araç tahsisi ve diğer maliyet hesaplamaları yapıyoruz. Daha sonra sizleri bilgilendiriyoruz ve onay vermeniz durumunda nakliyat çalışmamız en uygun fiyatlarla başlıyor. Üstelik birçok ödeme kolaylığının sağlandığı hizmetlerimizi profesyonel ekipmanımız ile gerçekleştiriyoruz. lütfen internet sitemizde bulunan telefonlar üzerinden bizlere 7/24 ulaşınız. aklınıza takılan sorular veya hizmet talebi için bizleri günün her saatinde hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. Esenlikler diliyoruz