444 40 89 0532 460 3829 info@tahincioglunakliyat.com.tr
loader

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İster iş yeri ister ev taşımacılığı hepimiz yaşamımız boyunca en az bir kaç kez taşınmışızdır. Özellikle şehirler arası nakliyat yoluyla gerçekleşen taşınma işlemi eski teknolojilerde oldukça zahmetli bir süreç yaşanmasına neden oluyor. Fakat artık bu hizmetler oldukça hızlı ve seri bir şekilde üstelik sıfır hasar prensibi ile şirketimiz tarafından profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tabi sürecin başlayabilmesi için sizlerin bizi aramanız ve taşınacak eşyanın miktarı hakkında bilgi edinebilmemizi sağlayacak keşif çalışmalarının yapılması ilk etapta gerekli bir uygulama. Görevlendirdiğimiz uzman personelimizin eşyalarının niteliğini anlaması için belirteceğiniz adrese gelinerek sizlere en sağlıklı şekilde tam bir fiyat çıkartabilmemiz bu bir keşif çalışması ile mümkün oluyor ve karar vermeniz durumunda nakil işlemi start alıyor.

istanbul şehirlerarası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Sizinde takdir edeceğiniz gibi özellikle şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde taşınacak eşyanın niteliği ve daha da önemlisi indirileceği adresin uzaklığına göre bir fiyat söz konusu olacaktır. Bunun yanı sıra firmamız eşyaların indirilmesi ve yüklenmesi sırasında asansörlü araç kullanarak hem eşyaların zarar görmesinin önüne geçiyor, hem de taşınma süresini oldukça kısaltıyor.

İstanbul Şehirlerarası Eşya Nakliyat

Bu çerçevede firmamızın hizmetlerine kısaca değinmek gerekirse;

  • Asansörlü ve tam kapasiteli araçlar (14. Kata Kadar bu hizmetten yararlanılabiliyor)
  • Eşya depolama (depolarımızda her türlü önlem alınmaktadır)
  • İşyeri ve ofis taşımacılığı
  • Şehir içi ve Şehirlerarası nakliyat (Türkiye'nin her noktasına)

istanbul şehirler arası nakliyat

Gibi çok sayıda ilave hizmetimizi aynı anda komplike bir çalışma paketi halinde sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde aranılan kuruluş olma özelliklerini müşteri memnuniyeti esasına dayandıran firmamız tüm uluslar arası standartların hassasiyetle uygulandığı bir anlayışla hareket etmektedir.

 

Ayrıca dilerseniz ister konut, ister ofis eşyalarınız, tarafımızdan uygun koşullar ile oluşturulan depolarda sizlerden gelecek tarih ve talep doğrultusunda geçici olarak emanete alınabilmektedir. Son derece uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıkları ile şehirler arası nakliyat hizmeti firmamızdan alınır. Lütfen internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim seçeneklerinden bizlere ulaşınız. Güler yüzlü personelimiz sizleri cevaplamak üzere 7/24 telefon başında bulunmaktadır.