444 40 89 0532 460 3829 info@tahincioglunakliyat.com.tr
Nuray Tansu

Hersey tıkır tıkır işledi, gayet profesyonelce sorunsuz kazasız belasız devam ettiler, dakiklik ve sözlerini yerine getirme açısından mükemmeller, zaten eski köklü firma, işlerini biliyorlar, gelen arkadaşlar da pırıl pırıl düzgün insanlar, teşekkür ederim hersey için,,

sibel Kerimoğlu

Çok Memnun Kaldık Teşekkürler

Sebile Eraymanlı

İzmirden İstanbula taşınma gerçekleştirdik. Bir gün önce paketleme yapıldı son derece memnun kaldık bekleme yapmadan son derece kibar ve hızlı taşındık tüm ekibe teşekkürler.

Serkan Çalıova

Tahincioğlu nakliyat taşımacılık şirketine gösterdiği özen ve titizlik için teşekkür ediyorum Arkadaşlar işlerinde mahir ve dikkatli

Salim Helvacı

Beş yıldızı hak eden bir şirket gerçekten kırmadan dökmeden güvenilir sesiz ve hasasiyet gösterildi 300 tl fazla olsun ama mutlaka tercihiniz TAHİNCİOĞLU NAKLİYAT OLSUN EKİP ŞEFİ MAHİR BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER :

Poyraz Güneri

İbrahim bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum öncelikle hassasiyeti pratikliği ve titizliği için ilk tercih edilecek firma yetkisine sahip kesinlikle tavsiye ederim taşınacak olursanız mutlaka Terchiniz olmalı.

Dilan DENİZ

bugüne kadar nakliyat işi ile ilgili denk geldiğim en düzgün ekipti. artık kullanılmaz hale gelmek üzere olan kitaplıklarımı ve gardırobumu bile onarıp sağlamlaştırıp teslim ettiler. onlarca koliye 2 saat gibi kısa bir zama tüm eşyalarımızı hasar görmeyecek şekilde paketleyip sorunsuz ve sağlam olarak teslim ettiler. tüm destekleri için kendilerine sonsuz teşekkürlerimi buradan da iletmek isterim. kesinlikle ev taşınmasında tercih edilecek yegane şirket.

Yalçın Akkaya

Çok kıymet verdiğim ve fazla fazla olan bir sürü eşyamı ne eski evime ne yeni taşındığım sıfır durumdaki daireye ne de eşyalara zarar vermeden ve inanılmaz bir hızla sabah 08.00de başlayıp göz açıp kapayıncaya kadar bitirdiler. İşlerine 4 elle sarılıp çok organize ve benim elimi dahi sürmeme izin vermeden çalıştılar. tahincioğlu nakliyata teşekkürler bereketli işler.

Ebru Nalbantoğlu

Nakliye konusunda çok iyi ve tecrübeli bir ekip. Tüm ekip Müşteri memnuniyeti için maksimum düzeyde çalışıyor. Hiç hasarsız zamanında ve planlığı şekilde nakliye işlemini gerçekleştirdiler. Bir daha taşınırsam kesinlikle yine aynı ekiple taşınırım. Mahir Bey, İbrahim Bey, Hacı Bey, Mehmet Bey, Ali Bey ve adını hatırlayamadığım tüm ekip üyelerine çok teşekkür ederim.

Nil BOLÜKBAŞ

O kadar çok firmayla görüştüm ki kafam ambale olmuştu, en sonunda Tahincioğlu nakliyata karar kıldım. İyi ki de öyle yapmışım. Sabah erkenden gelip acayip bir hızla işe koyuldular. Gayet düzgün çalıştılar, herşeyi kalın kalın paketlediler. Çok teşekkür ederim.