444 40 89 0532 460 3829 info@tahincioglunakliyat.com.tr

Eşya Depolama

En zorlu dönemlerden biridir taşınma süreci ve taşınacak insanları büyük zorluklar bekler. Tabi bu stresli dönem çok gerilerde kaldı. Çünkü Eşya Depolama ayrıcalıklı hizmetleri ev taşımanın zorlukları ile sizin baş başa kalmanıza asla izin vermiyor. Üstelik kredi kartı gibi birçok ödeme kolaylığının sağlandığı Hizmetlerimizde gayet makul fiyatlar söz konusudur. Her şeyden önce bizlerden hizmet talep eden saygıdeğer insanlarımıza asla müşteri gözüyle bakmadığımızı bilmenizi istiyoruz. Çünkü hizmetlerimizden duyacağınız memnuniyetin her türlü kazancın üzerinde olduğunu gayet iyi bilen bir firmayız. Dolayısıyla İstanbul Eşya Depolama denildiğinde %100 müşteri memnuniyeti sağlanan hizmetleri ile firmamız aklınıza rahatlıkla gelebilir.
 

Eşya Depolama Hizmetlerinde Profesyonel Şirketiz

 
Elbette disipline çalışmalarımız neticesinde evden eve nakliye hizmetlerinde göstermiş olduğumuz başarılı çalışmalar en önemli referans kaynağımızdır. Dolayısıyla bizleri tercih eden saygıdeğer müşterilerimizi hiçbir zaman mutsuz bir şekilde ayırmadık. Peki, sıra dışı hizmetlerimiz nelerdir? Dilerseniz bu noktada ayrıntıları sizlerle paylaşalım;
Asansörlü yükleme ve boşaltma 
Seri ve hasarsız taşımacılık
Ücretsiz ekspertiz 
Mobilya grubu eşyaları sökülerek tekrar monte edilmesi
Beyaz eşyaların (Çamaşır makinesi & Bulaşık makinesi& TV ünitesi)
Profesyonel paketleme ve ambalajlama çalışmaları
Eşya depolama 
Eşya sigortalama
Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık
Fuar, kongre veya müzik organizasyonları gibi etkinliklere yönelik taşımacılık
Şirket Ofis veya Büro tarzı taşımacılık
Farkındalık yaratan evden eve nakliyat hizmetlerimizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır.
 

Eşya Depolama  Bizim Uzmanlık Alanımızdır

Hasarsız taşımacılığı ilke edinen firmamız aynı zamanda güler yüzlü personeliyle sizlerin huzurlu bir nakil süreci yaşamanızı sağlar. Çünkü evden eve taşımacılık anlamında 50 yılın üzerinde istanbul  nakliyat tecrübesi bulunan firmamızda öncelikli hedef kazanç değil, sizlerin referansını kazanmaktır. Üstelik bunu piyasa şartları içerisinde en makul fiyatlarla gerçekleştiriyoruz ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Lütfen nakil ihtiyaçlarınızda web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşınız. Yüksek performansı ve kaliteli hizmet anlayışıyla Ev Eşyası Depolama hizmetleri her zaman yanınızda olacaktır. Huzurlu bir ev taşımak sizlerin en doğal hakkıdır diyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esenlikler diliyoruz.